Twój koszyk jest pusty.


    Regulamin sklepu internetowego
zaopatrzenie medycznezaopatrzenie urologiczne

ConvaTec Puder gojący Stomahesive®
Cena: 22,00 pln

ConvaTec Puder gojący Stomahesive®

Puder gojący Stomahesive® stosuje się przy wszelkiego typu zmianach sączących - gdy na skórze wokół stomii pojawia sie wysięk. Zastosowanie pudru na sączącą skórę zwiększa przyczepność sprzętu stomijnego oraz przyspiesza proces gojenia. Puder przedłuża czas noszenia sprzętu, poprawia jego szczelność i przyleganie do skóry.
więcej

ConvaTec Gaziki ConvaCare® z płynem ochraniającym
Cena: 0,55 pln

ConvaTec Gaziki ConvaCare® z płynem ochraniającym

Gaziki ConvaCare® z płynem ochraniającym nasączone są specjalnym płynem, który tworzy na skórze wokół stomii cienką warstwę chroniącą skórę przed podrażnieniami.
więcej

ConvaTec Pianka do mycia skóry AloeVesta®
Cena: 28,00 pln

ConvaTec Pianka do mycia skóry AloeVesta®

Pianka do mycia skóry AloeVesta o neutralnym pH przeznaczona jest do mycia skóry wokół stomii w celu oczyszczenia jej z pozostałości treści jelitowej lub moczu oraz do jej nawilżania.
więcej

ConvaTec Pasta Stomahesive® uszczelniająco-gojąca (60g)
Cena: 57,40 pln

ConvaTec Pasta Stomahesive® uszczelniająco-gojąca (60g)

Pasta Stomahesive® uszczelniająco-gojąca wykonana jest z materiału hydrokoloidowego Stomahesive, z którego wykonane są płytki stomijne oraz przylepce sprzętu stomijnego ConvaTec. Największą zaletą pasty są jej właściwości ochronne i gojące. Dlatego wykorzystuje się ją często - zarówno w profilaktyce, jak i w leczeniu powikłań skórnych. Pasta służy m.in. do uzupełniania nierówności i blizn na skórze wokół stomii. Stosowana jest również do uszczelniania przestrzeni pomiędzy brzegiem płytki a stomią, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed podciekaniem treści jelitowej lub moczu.
więcej

ConvaTec Areozol do usuwania przylepca Niltac™
Cena: 24,00 pln

ConvaTec Areozol do usuwania przylepca Niltac™

Aerozol do usuwania przylepca Niltac™ to hypoalergiczny produkt przeznaczony do bezbolesnego i szybkiego usuwania przylepca ze skóry wokół stomii. Dzięki nowoczesnej technologii silikonowej, produkt w bardzo delikatny dla skóry sposób, usuwa przylepce znajdujące się na skórze. Podczas stosowania nie szczypie. Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Przeznaczony jest dla wszystkich osób ze stomią. Szczególnie przydatny podczas podróży
więcej

ConvaTec Krem nawilżająco-ochronny SensiCare®
Cena: 17,00 pln

ConvaTec Krem nawilżająco-ochronny SensiCare®

Krem nawilżająco-ochronny SensiCare przeznaczony jest do stosowania na skórę wokół stomii w celu jej nawilżenia i ochrony. Pomaga zapobiegać uszkodzeniom skóry powstałym w wyniku kontaktu z treścią jelitową lub moczem. Krem nawilża, chroni i łagodzi podrażnioną skórę. Może być również stosowany na całe ciało w celu nawilżenia suchej skóry. Nie wymaga spłukiwania. Przy odpowiednim stosowaniu nie zmniejsza przyczepności sprzętu stomijnego.
więcej

ConvaTec Chusteczki do mycia skóry AloeVesta®
Cena: 15,00 pln

ConvaTec Chusteczki do mycia skóry AloeVesta®

Chusteczki do mycia skóry AloeVesta o neutralnym pH przeznaczone są do mycia skóry wokół stomii w celu oczyszczenia jej z pozostałości treści jelitowej lub moczu oraz do jej nawilżania. Dzięki zawartości aloesu oraz substancji nawilżających chusteczki posiadają właściwości łagodzące i pozostają delikatne dla często podrażnionej skóry wokół stomii. Mogą być również stosowane do mycia całego ciała.
więcej

ConvaTec Pasta Stomahesive® gojąca (30g)
Cena: 27,30 pln

ConvaTec Pasta Stomahesive® gojąca (30g)

Pasta Stomahesive® gojąca wykonana jest z materiału hydrokoloidowego Stomahesive®, z którego wykonane są płytki stomijne oraz przylepce sprzętu stomijnego ConvaTec. Największą zaletą pasty są jej silne właściwości gojące. Zastosowana na chorobowo zmienioną skórę, może wyleczyć ją już po kilku użyciach (powinna pozostać na skórze przez około 30 min.). Pasta ma tłustą konsystencję, dlatego przed przyklejeniem sprzętu, należy skórę dokładnie umyć i osuszyć.
więcej

ConvaTec StomOdor® Spray neutralizator zapachów cytrus
Cena: 31,00 pln

ConvaTec StomOdor® Spray neutralizator zapachów cytrus

Spray skutecznie neutralizuje i usuwa nieprzyjemne zapachy towarzyszące zmianie sprzętu stomijnego. Przeznaczony jest dla wszystkich osób ze stomią bez względu na jej rodzaj. Spray jest produktem naturalnym, stworzonym na bazie olejków eterycznych. Nie powoduje podrażnień skóry. Nie niszczy odzieży, nie pozostawia plam, nie klei się. Produkt jest bardzo wygodny do stosowania podczas podróży. Występuje w trzech zapachach - cytrus, jabłko i jaśmin. Powyższy produkt nie jest wytwarzany przez ConvaTec.
więcej

ConvaTec Spray ochronny Silesse™(50ml)
Cena: 15,00 pln

ConvaTec Spray ochronny Silesse™(50ml)

Spray ochronny Silesse to hypoalergiczny produkt przeznaczony do stosowania na skórę wokół stomii jako dodatkowe zabezpieczenie przed szkodliwym działaniem treści jelitowej lub moczu. Przeznaczony jest dla wszystkich osób ze stomią.
więcej

ConvaTec StomOdor® Drops(KROPLE) 35ml
Cena: 29,00 pln

ConvaTec StomOdor® Drops(KROPLE) 35ml

Krople neutralizujące zapachy StomOdor® Drops skutecznie neutralizują nieprzyjemne zapachy wydobywające się z worka stomijnego. Powoduje to zwiększenie poczucia komfortu i dyskrecji. Krople można stosować bezpośrednio do worka przy wszystkich rodzajach stomii (kolostomia, ileostomia i urostomia). Działają one niezawodnie przez cały okres stosowania. StomOdor® Drops jest produktem naturalnym, stworzonym na bazie olejków eterycznych. Nie powoduje podrażnień skóry. Powyższy produkt nie jest wytwarzany przez ConvaTec.
więcej

ConvaTec Pasek stomijny
Cena: 21,90 pln

ConvaTec Pasek stomijny

Pasek stomijny ConvaTec pełni rolę dodatkowego zabezpieczenia, najczęściej tuż po zabiegu wyłonienia stomii, w pierwszym okresie po operacji.
więcej      Aktualności      O nas      Oferta      Partnerzy      Kontakt i lokalizacja
Apus 2007-2010, wszelkie prawa zastrzeżone. strony internetowe ibisal.com