Twój koszyk jest pusty.


    Regulamin sklepu internetowego
medycyna naturalna
Powrót do listy

Calorin Stop 30 kapsułek


Składniki:
Fasolamina - przetwór z fasoli (Phaseolus vulgaris), E 202 (substancja konserwująca).

1 kapsułka zawiera:
500 mg fasolaminy - przetworu z fasoli (Phaseolus vulgaris).

Dawkowanie:
2 razy dziennie po 1 kapsułce przed posiłkiem bogatym w skrobię. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. Preparat nie może stanowić substytutu zróżnicowanej diety.

Działanie:
Calorin Stop jest suplementem diety ułatwiającym odchudzanie, wykorzystującym naturalne własności składników białej fasoli (Phaseolus vulgaris). Zawarta w niej fasolamina jest związkiem o naukowo i klinicznie potwierdzonych właściwościach polegających na hamowaniu trawienia skrobi, znajdującej się w takich produktach spożywczych, jak np. ziemniaki, pieczywo, makaron, pierogi, naleśniki, ryż czy kukurydza. Fasolamina blokuje aktywność wytwarzanego przez trzustkę enzymu trawiennego - alfa-amylazy, zanim przekształci on skrobię w cukry proste, łatwo przetwarzane przez organizm w tkankę tłuszczową. Dzięki temu węglowodany nie są w całości trawione przez układ pokarmowy, co w efekcie obniża kaloryczność posiłku. Zapasy energii nie kumulują się w organizmie pod postacią tłuszczu, który w nadmiarze powoduje otyłość.

Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na składniki preparatu, ciąża i okres karmienia, hipoglikemia. Dzieciom do lat 12 podawać po konsultacji z lekarzem.


 

Słowa kluczowe

odchudzanie
kalorie
wchłanianie cukrów

Cena: 29,90 pln
      Aktualności      O nas      Oferta      Partnerzy      Kontakt i lokalizacja
Apus 2007-2010, wszelkie prawa zastrzeżone. strony internetowe ibisal.com