O nas
Twój koszyk jest pusty.


    Regulamin sklepu internetowego

Właścicielem sklepu internetowego jest firma

APUS Centrum Fitoterapii i Medycyny  Naturalnej
91-803 Łódź   ul.Marynarska 6a

numer konta  :  Bank BRE MULTIBANK S.A.
49 1140 2017 0000 4102 1307 9200

Firma APUS istnieje od 6 listopada 1987 roku a działalność zielarsko-medyczną prowadzi od 1 czerwca 1999 roku. Sklep uzyskał akceptację Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego w Łódzi.

Siedziba firmy znajduje się w miejscu dawnego sklepu zielarskiego Herbapol Łódź S.A. Firma APUS Centrum Fitoterapii i Medycyny Naturalnej przejęła tradycje zielarskie punktu istniejącego w tym miejscu od  ponad 30 lat.
W wyniku  przekształcenia firmy  Herbapol S.A. firma APUS została objęta patronatem firmy Herbapol Lublin S.A.
Jesteśmy również Autoryzowanym Przedstawicielem firm AMC Londyn i A-Z Medica.

Na stałe współpracujemy z czołowymi producentami w branży zielarskiej:
Flos ,Dary Natury, Phytopharm, Herbapol Kraków, Herbapol Pruszków, Laboratoria Natury.

Na terenie sklepu można również zamówić preparaty  firm, których jesteśmy dystrybutorami, specjalizujących się w zakresie produkcji i sprzedaży suplementów diety, minerałów i leków takich jak:
Walmark, Herbalife.

W miody i produkty pszczele zaopatrujemy się w Pasiece Barć im. Ks. dra. Henryka Ostacha należącej do Emilii i  Jacka Nowaków z Kamiannej.

Działalność zielarska rozszerzona została o ciągle  rozwijający  się dział  medyczny oparty  na  współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia.
W 2000 roku otwarte zostały  na terenie sklepu stoiska patronackie  firm, z którymi współpracujemy  do  dzisiaj tj.:

  • Coloplast Sp. z o.o. - oddział duńskiego koncernu medycznego Coloplast A/S  zaopatrującego  w specjalistyczny  sprzęt medyczny chorych ze stomią , osoby  nie mające  kontroli nad oddawaniem moczu oraz z zatrzymaniem moczu, kobiety po amputacji piersi oraz osoby z trudno gojącymi  się  ranami.
  • Paul Hartmann - producent wyrobów dla osób z problemami nieotrzymania moczu w zakresie nie  tylko higienicznym (pieluchy , pieluchomajtki ,wkładki ) jak i kosmetycznym.
  • Abena - producent wyrobów dla osób z problemami nieotrzymania moczu : pieluchy , pieluchomajtki ,wkładki , kosmetyki .
W ofercie posiadamy również sprzęt firm:  Akson, Antar, BBraun, Convatec, Dansac, Matopat, Mdh, Mobilex, Pofam-Poznań, Tena,Timago , Warsztat Ślusarsko-Mechaniczny J.Okrutna i wiele innych...

Oferujemy szeroki wybór materiałów medycznych i sprzętu medycznego -  jednorazowego, specjalistycznego, rehabilitacyjnego, ortopedycznego.

APUS Centrum Fitoterapii i Medycyny Naturalnej oferuje tylko atestowane i dopuszczone do obrotu produkty, co zapewnia ich jakość i skuteczność działania na dobrym poziomie. Zajmuje się szeroką profilaktyką zdrowia, propaguje preparaty naturalne mające zastosowanie w leczeniu i profilaktyce.                                                                                                       

Nasi pracownicy traktują każdego pacjenta indywidualnie, udzielają fachowej porady, pomagają dobrać odpowiedni preparat lub sprzęt zapewniający skuteczną terapię  łagodzącą  różne dolegliwości zdrowotne,  informują o nowościach.

Dzięki wytrwałej pracy  zdobyliśmy uznanie wielu stałych i wiernych klientów.

Naszym priorytetem jest fachowa i profesjonalna obsługa, a uśmiech i zadowolenie na twarzy pacjenta to nasza największa satysfakcja.
      Aktualności      Oferta      Partnerzy      Kontakt i lokalizacja
Apus 2007-2010, wszelkie prawa zastrzeżone. strony internetowe ibisal.com