Partnerzy
Twój koszyk jest pusty.


    Regulamin sklepu internetowego

Coloplast

Firma w swoich badaniach i opracowywaniu nowych produktów ściśle współpracuje z lekarzami specjalistami, pielęgniarkami i użytkownikami. Aby spełnić wymogi dotyczące standardów produkcji i standardów praktyki klinicznej:

Korzysta z pomocy wyszkolonych pielęgniarek, które przygotowują wiarygodną dokumentację kliniczną dotyczącą skuteczności produktów oraz aspektów ekonomicznych związanych z ich stosowaniem.

Współpracuje z krajowymi komisjami etycznymi w celu zapewnienia wysokiej jakości protokołów badawczych oraz wiarygodnej dokumentacji klinicznej.

Siedziby i fabryki firmy są regularnie nadzorowane przez Lloyd`s Quality Assurance pod kątem zgodności ze standardem EN46001.


Hartmann

Środki medyczne i higieniczne produkowane przez firmę HARTMANN stosowane są w klinikach, gabinetach lekarskich, przy udzielaniu pierwszej pomocy oraz podczas pielęgnacji osób chorych i starszych. Produkcja artykułów medycznych wynosi około dwóch trzecich całkowitego obrotu.

Jednak w ciągu ostatnich dziesięcioleci rozszerzyła się oferta dotycząca współczesnych towarów konsumpcyjnych. Dzięki takim produktom, jak wata Bel, wkładki higieniczne Ria czy pieluszki Fixies HARTMANN należy do najbardziej znaczących producentów artykułów higienicznych w Europie.


Herbapol

Herbapol Lublin S.A. to lider polskiego rynku zielarskiego. Ponad 50 lat istnienia firmy zaowocowało tym, iż markę Herbapol rozpoznaje i pozytywnie kojarzy aż 92 procent Polaków. Swoją silną pozycję zawdzięcza m.in. ciągłemu rozwojowi, modernizacji zakładów produkcyjnych, nieustannemu poszerzaniu asortymentu o nowe wyroby oraz zapewnieniu produktom najwyższej jakości zgodnej z zasadami Good Manufacturing Practice (Dobrej Praktyki Wytwarzania).

Oferta handlowa obejmuje zarówno produkty spożywcze, jak też farmaceutyczne: od herbat owocowo-ziołowych i syropów spożywczych przez zioła jednorodne, lecznicze mieszanki ziołowe, tabletki ziołowe, granulaty ziołowe i wzmacniające po krople i syropy farmaceutyczne. Asortyment jest wciąż poszerzany, udoskonalany oraz dostosowywany do oczekiwań rynkowych i preferencji konsumentów. Wszystkie produkty wytwarzane są z naturalnych składników pochodzenia roślinnego. Nie zawierają chemicznych konserwantów ani syntetycznych barwników. Walory smakowe i zdrowotne wyrobów sprawiają, że są obecne w prawie każdym domu. Ich naturalne pochodzenie, wysoka jakość i skuteczność są doceniane nie tylko przez konsumentów, lecz również przez lekarzy i farmaceutów.


A-Z Medica

A-Z Medica to nowoczesna firma wyspecjalizowana w produkcji i dystrybucji najwyższej jakości fitoterapeutyków, farmaceutyków, dietetycznych środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego, suplementów diety, kosmetyków o działaniu leczniczym i innych artykułów służących zdrowemu stylowi życia.


Dary Natury

Podstawowa działalność firmy to zbiór, produkcja, przetwórstwo i sprzedaż ziół jak również produkcja herbatek owocowych, przypraw oraz mieszanek przyprawowych. W swojej ofercie posiada również ziołowo-kosmetyczne mieszanki do kąpieli oraz ziołowe zaprawki do alkoholi.
      Aktualności      O nas      Oferta      Kontakt i lokalizacja
Apus 2007-2010, wszelkie prawa zastrzeżone. strony internetowe ibisal.com